ELEKTRO TESTER (35 - 50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte elektro vzdělání a vlastníte vyhlášku 50 §6? Chcete pracovat ve vývoji pro významné klienty? Máte zkušenosti v problematice elektromagnetické kompatibility? Nebojíte se komunikace v angličtině a to i na denní bázi? Skvělé, chceme vás! Pošlete mi životopis a pracujte pro rozvíjející se moderní společnost jako: ELEKTRO TESTER (35 - 50.000 KČ)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • samostatné vedení projektů dle zadání klienta
  • provádění elektrických testů a měření
  • vyhodnocování provedených testů v SW
  • reporting a zpracování protokolů
  • spolupráce s kolegy na řešení větších projektů
  • práce v moderní laboratoři

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • min. vyhlášku 50/1978 sb. §6
  • anglický jazyk na úrovni pro ústní i písemnou komunikaci
  • zkušenosti v oblasti vývoje elektro nebo zkušenosti s EMC
  • samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • dny dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na pojištění i stravování
  • moderní pracovní prostředí
  • občerstvení na pracovišti

  • lokalitu 25 km severně od Hradce Králové