ASISITENT VÝROBY (30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Vidíte se jako pravá ruka Vedoucího výroby? Baví vás zadávat a kontrolovat data, komunikovat napříč společností? Mluvíte anglicky a chcete jezdit občas do zahraničí na školení? Pošlete nám životopis i v anglické verzi na pozici ASISTENT VÝROBY (30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za správná data v systému
  • Komunikace napříč celou společností
  • Podpora vedoucího výroby
  • Spolupráce ohledně plánování směn, absencí a dovolených
  • Kontrola při zaškolení nových zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • MS Office Excel, Outlook - uživatelská znalost
  • SAP (výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici v distribučním centru (výhodou)
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Malou firmu, rodinné a čisté pracovní prostředí
  • Smlouvu na dobu neurčitou, volné víkendy
  • Pouze ranní směna (od 8:00 - 16:30, pátky od 06:00 - 14,30 hodin)
  • Příspěvek na stravování
  • Sick days
  • Lokalitu Most