MONTÁŽNÍ TECHNIK NA RANNÍ (22-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

22000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jste manuálně zručný a hledáte novou výzvu? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci a jste proaktivní? Pak nám pošlete svůj životopis a získejte práci jako MONTÁŽNÍ TECHNIK (22-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Všeobecné pomocné mechanické práce
  • Montáže strojů, zejména mechanicky – šroubování
  • Dále vkládání ložisek, ozubených kol, řetězů atd.
  • Přípravné práce – příprava materiálu pro montáž

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Aktivní přístup
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Svářečské zkoušky výhodou (ne podmínkou)

Co nabízíme?

  • Práce v moderní hale se zajímavými technologiemi
  • Příspěvek na stravování
  • Práci na jednu směnu
  • Příspěvek na dopravu
  • Lokalitu: Kadaň