SVÁŘEČ TIG - RANNÍ SMĚNA (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jsi šikovný a zručný svářeč kovů? Umíš pracovat samostatně? Rád bys pracoval na ranní? Pokud ano, pošlete mi prosím svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici: SVÁŘEČ TIG - RANNÍ SMĚNA (30-40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • svařování dle technického zadání metoda TIG
  • manipulace se svařenci pomocí vázacích prostředků
  • pravidelná údržba a kontrola pracoviště
  • kontrola kvality, vyhledávání a opravy chyb svařovaných ploch

Co požadujeme?

  • SOU strojírenský obor
  • svářečský průkaz 141 TIG
  • praxi na obdobné pozici
  • dobrou schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
  • manuální zručnost a kladný vztah k práci

Co nabízíme?

  • přátelský kolektiv
  • férové jednání
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenky
  • příspěvěk na dopravu
  • 5 týdnu dovolené
  • ranní směnu a volné víkendy

  • lokalitu: Kadaň