TEAMLEADER PERSONÁLNÍHO ODD. - (35. - 50.000KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáme pohodovou, komunikativní, přátelskou osobu již zkušenou v personální oblasti, která třeba hledá další příležitost k osobnímu rozvoji, změně, či jen možnosti motivovat, učit, směrovat a to vše i v anglickém jazyce. Pokud stále kýváš hlavou neváhej ani vteřinu, pošli mi svůj životopis nebo zavolej a probereme tvou pracovní příležitost.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Přímá účast podpory firemního vzdělávání
  • Tvorba plánů školení a kurzů na celý rok
  • Dohled nad firemní rozpočtem pro tuto oblast
  • Nábor, školení a adaptace nováčků
  • Iniciativa k vylepšení zavedených procesů
  • Implementace nových postupů a procesů
  • Především být - vrbou, rádcem, mentorem, motivací, soudcem, obhájcem i katem...

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Praxe z personálního oddělení/HR - výrobní společnost ohromnou výhodou
  • Práce na PC - hlavně balíček MS office
  • Organizační a velmi dobré komunikační schopnosti
  • AJ - komunikativní úroveň - slovem i písmem
  • Schopnosti samostatné i týmové práce
  • Ochotu učit se a zdokonalovat
  • ŘP - sk. B - občasné firemní schůzky

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 40 000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Možnost částečného homeoffice
  • Občerstvení na pracovišti
  • 25 dní dovolené
  • Dotovaná strava
  • Sleva na firemní produkty
  • Benefitní program
  • Místo výkonu: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.