SKLADNÍK/CE NA 1 SMĚNU - FAJNOVÉ BENEFITY

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máš praxi z výroby nebo dokonce ze skladu? Víš, co je to paleťák a jak ho použít, víš, že když se proti tobě ve skladu pohne ještěrka je bezpečnější uskočit stranou? SUPER! Pokud tě baví práce ve skladu a dokážeš dopravit vše potřebné na trase A-B-až BŽ neváhej, zašli mi životopis a začni se bavit u nás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš mašírovat s materiálem
  • Používáme k tomu manipulační techniku
  • Pokud neumíš - naučíš se se čtečkou, štítkovačkou a scannerem
  • Budeš mít v merku co, kam, kolik, kdy a proč jsi něco, někam vezl - proto ten počítač
  • Všechno budeš mít pígl-nýgl popsané, zapsané, přepsané a vypsané
  • Nikde ti nebude nic chybět a všichni budou mít všechno
  • Budeš vypomáhat i s balením
  • Toť VŠE

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ - v oboru si nevybíráme
  • Budeme rádi za praxi z výroby, ještě raději ze skladu
  • Šikovné ruce, bystrou mysl, ochotu učit se
  • Vlastníš papíry na VZV - úplně bomba!
  • Pokud rozumíš i technické dokumentaci - ohromné PLUS, ale nic se nestane, když tak nebude, naučíme
  • Ochotu občasného přesčasu - samo sebou dobře placeného
  • Práci na PC nejenom k lajkům na facebooku

Co nabízíme?

  • Mzda - jistě se domluvíme
  • Osobko je jisté
  • Neflákáš se a jde to vidět? + 5000Kč/měsíc
  • Pracuješ víc, než musíš?- zadarmo to nebude
  • 25 dnů odpočinku
  • Dlabanec za pusu v místní kantýně
  • Přisypeme na penzijko
  • Kvartální odměny
  • Roční prémie
  • Lepší tarif
  • Máš šikovného kámoše/ku? - doporuč a máš u nás bonus
  • Chceš být lepší? - máme kurzy - máme školení
  • Fajnová grupa - jistě zapadneš
  • A kde?: Okr. Ústí nad Orlicí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.