LOGISTIK NÁKUPU (34-36 000 Kč)

Neaktivní nabídka

34000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Chceš být součástí špičkové firmy, týmový duch ti nechybí a rád pracuješ v příjemném prostředí? Tak přesně tebe potřebujeme na této skvělé pozici! Existuje něco jednoduššího, než nám zaslat životopis? Ne! Tak na co čekáš! LOGISTIK NÁKUPU (34-36 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zařízení převozu materiálu, zboží i výrobků z bodu A, do bodu B - je to tvá zodpovědnost
  • Utváření pořádku v dodávání naším odběratelům a následná kontrola
  • Zodpovědnost a přehled o všech zásobách na oddělení
  • Plánování dopravy
  • Komunikace s kolegy, dodavateli, ale i nákupčími
  • Reklamace spojené s logistikou si řešíš sám

Co požadujeme?

  • Musíš umět Anglicky, bez toho to nepůjde
  • Praxe v logistice je pro tebe výhodou
  • Zodpovědnost je pro nás velmi důležitá
  • Samostatnost, schopnost rychle se učit
  • Musíš být časově flexibilní
  • Znalost práce na PC je nutností a program SAP je velkou, opravdu velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13.14. plat
  • Závodní stravování
  • Možnost osobně růst
  • Firemní akce tě neminou
  • Získáš u nás přátelé na celý život

  • Místo pracoviště: Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.