TECHNIK VE STAVEBNICTVÍ s AJ (až 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 50000 Kč

Chcete pracovat pro významnou nadnárodní společnost z oblasti stavebního průmyslu? Domluvíte se anglicky a zvládnete řešit se zákazníkem technické požadavky? Pak mi zašlete Váš životopis! Významná nadnárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: TECHNIK VE STAVEBNICTVÍ s AJ (až 50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Technická podpora obchodního týmu
  • Specifikace technických požadavků ze strany zákazníka
  • Komunikace s developery, architekty a designéry
  • Občasné cestování za zákazníky v rámci ČR
  • Úzká spolupráce s obchodníky a zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání stavební
  • Zkušenosti z oblasti projektování, vedení zakázek nebo technických specifikací v rámci stavařiny
  • Anglický jazyk na úrovni vnitrofiremní komunikace
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Smysl pro detail, analytické myšlení a selský rozum

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodním prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Možnost pracovat pouze na HO v případě zájmu
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Roční bonusy
  • Každodenní využití anglického jazyka
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: celá ČR