VEDOUCÍ PRODEJNY (30 - 35.000 fix + bonusy)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Pro našeho významného klienta společnost PRONECO s.r.o., která nabízí vysoce kvalitní služby v rámci technologií pro výrobu vína a piva hledáme šikovného parťáka do pohodového a přátelského týmu, který s námi bude sdílet vášeň z oblasti výroby těchto nápojů a bude se aktivně podílet na šíření dobrého jména firmy a našich služeb. Hledá se proaktivní článek našeho kolektivu, který nás povede a bude řídit naší krásnou a moderní prodejnu a zajišťovat tak hladký průběh chodu provozu. Jsi to ty? Tak pošli svůj životopis, napiš nám o sobě pár vět a získej příležitost pracovat na pozici: VEDOUCÍ PRODEJNY (30 - 35.000 fix + bonusy)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení a zajišťování hladkého chodu provozoven (Rakvice a Klentnice)
  • vedení a motivace kolegů, účast u výběrových řízení
  • zákaznický servis - poradenství zákazníkům, reklamace, vyřizování běžné administrativní agendy
  • vedení pokladny
  • dodržování BOZP a HACAPP požadavků
  • objednávání zboží, přebírání zboží, komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti ve Vedoucí pozici
  • zájem o výrobní technologie nápojů
  • znalost práce na PC - MS Office
  • ŘP sk. B
  • anglický nebo německý jazyk výhodou
  • fyzická zdatnost - zvedání větších břemen!
  • zodpovědný přístup, týmový duch, výbroné komunikační dovednosti podmínkou!

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v české společnosti s možností profesního růstu
  • motivační mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • teambuildingy/firemní akce
  • přátelský kolektiv
  • důkladné zaškolení na pozici

  • místo výkonu práce: Rakvice