INŽENÝR KVALITY S AJ - MOŽNOST HOMEOFFICE (35 - 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jsme přátelský tým super kolegů a hledáme k sobě parťáka do kvality! Máš zkušenosti na obdobné pozici, rád využiješ angličtinu a chceš pracovat pro prosperujicí výrobní společnost? Tak zašli svůj životopis a přijď na pohovor. Hledá se: INŽENÝR KVALITY S AJ - MOŽNOST HOMEOFFICE (35 - 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • účast na auditech, interní / externí
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • vyřizování reklamací, řešení požadavků zákazníků
  • reporty, analýzy
  • spolupráce s výrobou
  • zavádění nových projektů do výroby z hlediska kvality

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost norem ISO 9001, IATF 16949 a nástrojů kvality
  • komunikativní AJ - denní využití
  • znalost MS Office
  • hledáme někoho na pohodu, kdo zapadne do našeho pohodového týmu, vše zaučíme, chceme od tebe proaktivitu a chuť s námi spolupracovat!

Co nabízíme?

  • zaměstnání v prosperujicí společnosti
  • pohodový tým, za kterým se budeš každý den těšit!
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasného homeoffice
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na dopravu
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na stravování a další benefity!

  • Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří