PŘÍPRAVÁŘ - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ A DO DIVIZE MONOLITY - PRAHA

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy, luxusní vily a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i Divize zakládání staveb, Divize hliníkové fasády a Divize monolity. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví! Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu projektů hledáme kolegu/kolegyni z řad přípravářů a to pro dvě různé oblasti: Pozemní stavitelství a do Divize Monolity • Naplňuje vás úzký kontakt se stavbou, baví vás plánování a jste teamový hráč? • Chcete rozvinout své stávající zkušenosti? • Jste spolehlivý, komunikativní a organizační typ, který má rád ve věcech pořádek? • Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění? Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých a oceňovaných projektech! Všechny naše stavby jsou v Praze a přípraváři sedí na stavbách v centru dění PŘÍPRAVÁŘ - POZEMNÍ STAVITELSTVÍ A DO DIVIZE MONOLITY - PRAHA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    • Příprava, zpracování a tvorba objednávek a smluv o dílo na základě podkladů od projektanta
    • Poptávky subdodavatelů a komunikace s nimi
    • Optimalizace stavebních projektů a hledání vhodných řešení pro realizaci
    • Vyhodnocení výběrových řízení
    • Aktivní tvorba subdodavatelské databáze a její správa
    • Komunikace se stavbyvedoucími a projektanty

Co požadujeme?

    Co se vám bude hodit?

    • Praxe v oboru pozemní stavitelství – hledáme absolventy/juniory, ale i zkušené přípraváře
    • VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního nebo strojírenského směru
    • ŘP sk. B
    • PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
    • osobní přístup, časová flexibilita, loajalita, rozhodnost
    • organizační schopnosti, komunikační schopnosti, spolehlivost

Co nabízíme?

    Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?

    • Férový přístup - co slíbíme, to plníme
    • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce
    • Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
    • Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy
    • Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví
    • Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
    • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
    • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
    • Zajímavé benefity

    Pokud Vás tato práce zaujala, pak se těšíme na Váš životopis! Kontaktujte prosím HR manažerku Lenku Novotnou na čísle 721 626 834 nebo na emailu novotna@hinton.cz a zeptejte se na vše, co vás zajímá!