REFERENT NÁKUPU (30-40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Domluvíš se anglicky, popřípadě německy a jsi komunikativní? Máš zkušenosti s nákupem, popřípadě s logistikou? Pak mi pošli životopis na: vlckova@acjobs.cz Staň se naším: REFERENTEM NÁKUPU (30-40.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • zajištění materiálu pro výrobu
  • při nedodržení dodacích termínů nápravná opatření
  • sledování průběhu reklamací

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • komunikativní angličtinu nebo němčinu
  • pokročilá znalost sady MS Office - primárně excel

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • vánoční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • sickdays
  • penzijko

  • místo výkonu práce: Nýřany