ZKUŠEBNÍ ELEKTROTECHNIK (od 28.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru? Láká Vás spolupráce s předními výrobci elektrických zařízení z celé Evropy? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Česká společnost s dlouholetou tradicí zaměřená na certifikaci elektrických zařízení příjme kolegu na pozici: ZKUŠEBNÍ ELEKTROTECHNIK (od 28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Testování elektrotechnických zařízení
  • Práce s měřícími a zkušebními přístroji
  • Vyhotovování a evidence záznamů zkoušek
  • Oslovování a spolupráce s klienty po celém světě

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnické
  • Vyhláška 50/1978 Sb. § 5,6 podmínkou
  • Znalost technických norem a předpisů
  • Znalost AJ na úrovni porozumění a psaní technické dokumentace)
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Fixní plat + bonusy, placené přesčasy
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Celá řada benefitů
  • Spolupráce se světovými výrobci
  • Práce v extérních zkušebnách i v zahraničí

  • Místo výkonu práce: Brno
  • Nástup možný ihned