SENIOR NÁKUPU (70-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáte manažerskou pozici v nákupu pro výrobní společnost bez vedení lidí, částečnou práci z domu a cestování za dodavateli? Máte angličtinu na pokročilé úrovni? pošlete nám životopis na pozici SENIOR NÁKUPU!!!

Pracovní náplň

  • Vyjednávání podmínek a smluv s dodavateli
  • Rozvoj dlouhodobých cílů a strategie
  • Analýzy nákladů a návratnosti investic
  • Vedení projektů
  • Zodpovědnost za snižování nákladů a optimalizaci
  • Strategické řízení komodit
  • Reporting v angličtině

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ v oboru Logistiky (ideál)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace s vedením a dodavateli)
  • 5 let praxe ve strategickém nákupu
  • Zkušenosti z výrobní společnosti automotive výhodou
  • Čtení technických výkresů
  • Ochotu cestovat
  • Týmového hráče orientovaného na výsledek

Co nabízíme?

  • Práci v nadnárodním výrobním prostředí
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost částečné práce z domu
  • Kurzy a školení
  • Příspěvky na stravování, kafeterie
  • Lokalitu Chomutovsko