ZÁKAZNICKÁ PODPORA S NJ

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Ovládáte němčinu na pokročilé a angličtinu alespoň na komunikativní úrovni? Umíte pracovat s MS Excel? Jste otevření a bavila by Vás práce v administrativě? Líbilo by se Vám pracovat pro dynamickou společnost se stabilním zázemím? Pokud ano, hledáme právě Vás! Úspěšná, rozvíjející se společnost hledá do svého týmu v Plzni vhodného kandidáta na pozici: ZÁKAZNICKÁ PODPORA S NJ

Pracovní náplň

  • Efektivní vyřizování objednávek a jejich správa
  • Péče o potřeby a požadavky zákazníka
  • Aktivní podpora zákaznického servisu
  • Denní komunikace v cizím jazyce
  • Evidence zakázek

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Pokročilou znalost NJ a AJ
  • Znalost práce na PC (MS Excel)
  • Komunikativnost a přátelské jednání
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy a jiná školení
  • Příspěvek na stravování
  • Podpora vzdělávání