MISTR DO JEDNOSMĚNNÉ VÝROBY! (37 - 45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

37000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi organizační typ a zároveň rád pracuješ rukama? Máš zájem o oblast stavebnictví, ale tvá minulost je strojařská? Baví tě řídit tým a vést ho k dobře dovedené práci? Super! Pošli nám životopis a buď součástí naší společnosti jako: MISTR DO JEDNOSMĚNÉ VÝROBY! (37 - 45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • vedení menšího týmu zámečníků a obráběčů
  • zpracování požadavků pro výrobu
  • komunikace napříč společností
  • komunikace s dodavateli
  • koordinace zakázky z hlediska výroby

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání v technickém oboru
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zkušenost s vedení týmu nebo menší výroby - velkou výhodou!
  • zkušenost s ACAD a Solidworks - výhodou
  • zájem o obor stavebnictví - výhodou

Co nabízíme?

  • standardní dovolenou
  • bonusy a prémie
  • firemní notebook a telefon
  • příspěvek na Multisport kartu
  • firemní akce
  • jednosměnný provoz
  • práci v menší, ale stabilní a rostoucí společnosti

  • lokalitu: Kuřim