STROJNÍ ZÁMEČNÍK Zličín (26-38.000 KČ)

Neaktivní nabídka

26000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Vyznáš se ve výkresové dokumentaci a baví tě manuální práce? Hledáš dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti s dobrou dostupností v centru města? Nebo jsi absolvent, který by se rád uplatnil ve svém oboru? Pošli mi životopis, ozvu se zpět.

Pracovní náplň

  • zámečnické práce na modernizovaných vozidlech metra
  • provádění pravidelného servisu a údržby vozidel metra
  • demontáž, montáž a rekonstrukce jednotlivých dílů kolejových vozidel
  • opravy vadných dílů - zhotovování náhradních dílů
  • práce dle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • ukončené ÚSO nebo výuční list
  • praxe v oblasti drážního provozu výhodou
  • ochotu učit se novým dovednostem
  • orientace v technické dokumentaci výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • příspěvky na různá pojištění (1.300 Kč/měsíčně - penzijní)
  • dotované stravování / stravenky
  • flexipassy / multisport karta
  • docházkový bonus
  • 2 x ročně odměny
  • místo výkonu práce Praha Zličín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.