NÁKUPČÍ DO VÝROBY (35-45.000Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti z operativního nákupu a rádi byste se v tomto oboru zdokonalili? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pokud ano, zašlete mi Váš životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • komunikace s dodavateli a napříč firmou
  • zajištění dodávek materiálu a optimalizace zásob
  • plánování zásobování
  • zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti operativního nákupu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - NUTNOSTÍ
  • znalost práce na PC
  • pokročilá znalost balíčku MS Office (hlavně EXCEL)

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní stabilní společnosti
  • 25 dní volna
  • flexibilní pracovní dobu
  • home-office
  • penzijko
  • multisport kartu
  • balíček dalších benefit
  • bonusy
  • příspěvek na dojíždění

    Místo výkonu práce: Valtice