VÝVOJÁŘ KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ A LASERŮ - PLAT+BENEFITY

Neaktivní nabídka

50000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Když napíšeme Keyence, Cognex, Otto Vision, Balluff nebo TruePulse nejsou to pro Vás jen prázdné, neurčité názvy? Znáte produkty těchto výrobců a máte s nimi zkušenost? Udržíte prst na tepu změn a vývoje, kterému zároveň určíte jeho rytmus? Pak se mi představte v životopise a dáme Vám možnost starat se o technologický i personální rozvoj v oblasti vision systémů.

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřena na starost o technologický i personální rozvoj v oblasti průmyslových kamer, senzorů, laserů a bodových svářeček
  • Dbá na rozvoj týmu techniků
  • Přímá účast při řešení technických a provozních problémů
  • Zodpovědnost za plynulý provoz svěřeného úseku, analýzy případných poruch a implementace nápravných opatření, která povedou k odbourání prostojů
  • Vytváření a implementace pracovních postupů
  • Zajištění servisu a případných náhradních dílů, zavádění nových strojů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s vision systémy a lasery
  • Schopnost vedení a školení týmu
  • Technické, analytické a organizační schopnosti
  • AJ - komunikativní úroveň
  • Schopnost samostatné i práce i týmového hráče
  • Chuť učit se a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 50 000 Kč - následně dle zkušeností
  • Pružná pracovní doba
  • Prémie, bonusy a 13.plat
  • Příspěvek na dopravu až 2.500 Kč za měsíc
  • 25 dní dovolené
  • Každoroční navyšování mzdy
  • Dotované závodní stravování
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Firemní školka
  • Místo výkonu: Brno/Kuřim

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.