NÁKUPČÍ S PROGRESEM NA MANAŽERA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme schopného nákupčího, který má zkušenosti z technického, strojního prostředí. Zkušenosti s nákupem už máte, ale pokukujete po vedoucí pozici? Máte blízko k Itálii a vůbec chcete se pohnout z místa a růst! Pak jste náš člověk! Volejte pište!

Pracovní náplň

  • Řešení nákupních požadavků/ objednávání strojního materiálu
  • Zpracování obchodní administrativy
  • Sjednávání smluv
  • Dokončování objednávek v IS
  • Komunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničními
  • Optimalizace seznamu dodavatelů
  • Občasné výjezdy mimo areál

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • Základy italštiny podmínkou
  • Znalosti z oblasti nákupu
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Ochota na sobě pracovat s výhledem postupu na vedoucí, manažerskou pozici
  • Řidičský průkaz Sk. B

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Benefitní program/ např. výhodné mobilní tarify,
  • Příspěvky na pojištění, atd.
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování a další
  • Zásadní profesní růst ve stabilní společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.