SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU (38-43.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Pokud se považujete za šikovného seřizovače vstřikolisu, neváhejte nám zaslat svůj životopis! Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU (38-43.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Realizace a kontrola výroby
  • Plnění specifikace a postupů
  • Notifikace reálných údajů
  • Zaznamenávání incidentů z výroby
  • Řešení nápravy
  • Dohled na stav strojů, instalace výrobních nástrojů
  • Výměna forem
  • Seřizování strojů a robotů (parametry, první vstřiky do formy, kontroluje první díly)
  • Preventivní údržba
  • Vypracování návodek pro vstřikování

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání (ideálně technického směru)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost vstřikolisů
  • Schopnost číst ve výkresové dokumentaci
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny

Co nabízíme?

  • Zázemí zahraniční společnosti s každodenním využitím anglického jazyka
  • Atmosféru malé a rodinné společnosti
  • Profesní vzdělávání a rozvoj
  • Jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Příspěvky na stravování a dopravu

  • Lokalitu: Klášterec nad Ohří