LAKÝRNÍK - MOKRÉ LAKOVÁNÍ AŽ 32.000 KČ

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi vyučený lakýrník, nebo máš praxi s mokrým lakováním? Hledáš novou práci a chtěl bys dělat jen na jednu směnu? Jsi pečlivý a zručný? Pak mi pošli životopis a já Ti zavolám! Právě hledáme šikovné kolegy na pozici LAKÝRNÍK - MOKRÉ LAKOVÁNÍ AŽ 32.000 KČ!

Pracovní náplň

  • příprava materiálu
  • ruční i strojní lakování
  • údržba pracovního místa
  • obsluha manipulační techniky

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru lakýrník/autolakýrník nebo praxe s mokrým lakováním
  • manuální zručnost a pečlivost
  • samostatnost

Co nabízíme?

  • zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin
  • 25 dnů dovolené
  • roční prémie
  • kvartální bonus za docházku 3 000 Kč
  • příspěvek na penzijko/životko nebo sport 500 Kč/ měsíc
  • dotované stravování
  • odměny za dobré nápady
  • příspěvek na prací a čistící prostředky
  • možnost využití MultiSport karty
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
  • místo výkonu práce: Brno