INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (50-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

Baví tě kvalita a komunikace s dodavateli je tvoje silná stránka? Řešení reklamací je tvůj denní chleba a baví tě veškerý reporting a audity s tím spojené? Pak mi pošli životopis na: vlckova@acjobs.cz Buď náš příští: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY (50-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kompletní zajištění reklamací a dodavatelského řetězce
  • audity dodavatelů
  • reporty a jejich vyhodnocení
  • zajištění optimální kvality dodavatelů
  • vedení oddělení vstupní kontroly

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • komunikativní angličtinu
  • zkušenosti v kvalitě - ideálně v automotive
  • ochotu občasných služebních cest do zahraničí

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost kariérního růstu
  • nadstandartní zdravotní péče
  • cafeterie
  • různé vstupenky (zoo, sportovní akce apod. )

  • místo výkonu práce : Tachovsko