COMMODITY BUYER - Karlovy Vary

Neaktivní nabídka

26000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s komoditním nákupem a rádi byste našli zaměstnání ve stabilní výrobní společnosti v oblasti automobilového průmyslu? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chtěli byste pracovat jako Commodity Buyer v Karlovarském kraji? Pak rozhodně zašlete Váš životopis již nyní! Významná zahraniční výrobní společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici: COMMODITY BUYER - Karlovy Vary

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za oblast nákupu pro významné projekty společnosti
  • vyhledávání nových nákupních příležitostí pro danou komoditu
  • vedení cenových jednání a uzavírání smluv s dodavateli
  • reporting vedení
  • řešení dodavatelských reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • schopnost vést jednání v AJ nebo NJ
  • Znalost oblasti elektro a cenové kalkulace
  • Uživatelská znalost MS Office
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • moderní pracovní prostředí v reprezentativních prostorách
  • pružná pracovní doba
  • motivující mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • profesní i jazykové kurzy
  • možnost profesního a odborného růstu

    Místo výkonu práce: Karlovarský kraj