SENIOR NÁKUPČÍ/DISPONENT s NJ

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

Máte praxi s materiálovým nákupem strojírenské společnosti? Hledáte zaměstnavatele, který dokáže ocenit motivované zaměstnance? Pokud dosahujete komunikativní úrovně němčiny, hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá v rámci rozšíření stávajícího týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: SENIOR NÁKUPČÍ/DISPONENT s NJ

Pracovní náplň

  • Nákup a zajištění dodávek materiálu do výroby
  • Správa materiálu a vyhodnocování stavu na skladě
  • Optimalizace procesů a skladových zásob dle požadavků výroby
  • Komunikace s dalšími odděleními společnosti a s dodavateli materiálu
  • Sledování termínů dodávek, organizace dopravy
  • Koordinování činnosti dalších pracovníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomický či technický směr
  • Znalost procesů nákupu, výrobního plánování a logistiky, praxe alespoň 2 roky
  • Pokročilá znalost němčiny, denní komunikace
  • Dobrá znalost práce s MS OFFICE, podmínkou SAP
  • Organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Pracovní uplatnění v nadnárodní společnosti
  • Motivují mzdové ohodnocení
  • Možnost dalšího odborného růstu
  • Závodní stravování
  • Sportovní a kulturní akce
  • Přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce Olomoucko
  • Nástup dle dohody