TÝMOVÁ ASISTENTKA - 3/4 ÚVAZEK (21.-28.000 Kč)

Neaktivní nabídka

21000 - 28000 Kč

Chceš být důležitým článkem v týmu daňařů? Administrativa Tě baví a ovládáš Word a Excel? Zvládáš základní komunikaci v angličtině? Hledáš práci ve šmrncovní firmě? Do týmu pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: TÝMOVÁ ASISTENTKA - 3/4 ÚVAZEK (21.-28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Support pro tým daňařů
  • Spolupráce s účtárnou
  • Fakturace, chytání podkladů
  • Administrativa
  • Ad hoc úkoly

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Reprezentativní vystupování a vzhled
  • Znalosti balíčku MS Office
  • Komunikativní znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci u renomované firmy, kde se ti doslova otevře svět
  • 3/4 úvazek (rozvržení dle domluvy)
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Zdarma přístup do fitek po celé ČR díky plně hrazené Multisport kartě
  • Neformální pracovní prostředí s milou atmosférou
  • Nástup možný ihned

    Místo výkonu práce: Praha