MANAŽER VÝROBY S AJ (50-75.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Baví Vás rozjíždět nové projekty? Jste inovativní a chcete si všechny procesy nastavit po svém? Dorozumíte se anglicky? Menší zavedená společnost se zákazníky z HIGHTECH odvětví hledá do svého týmu toho pravého člověka na pozici: MANAŽER VÝROBY S AJ (50-75.000 KČ)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení a kontrolu svěřené výroby
  • Zavádění a dodržování výrobních postupů
  • Plánování výrobních kapacit
  • Lean management - budete hledat, jak zefektivnit výrobu
  • Řízení skupinky 10-12 zaměstnanců
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO
  • Nastavování ISO certifikací
  • Komunikace s kolegy ze zahraničí
  • Jednání se zákazníky z HIGHTECH prostředí
  • Účast na veletrzích
  • Práce v ERP systému ABRA

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ z textilního odvětví výhodou
  • Zkušenost z výroby a nastavováním procesů
  • Zkušenost s vedením zaměstnanců
  • Znalost ANGLIČTINY na komunikativní úrovni - PODMÍNKOU
  • MS OFFICE - zejména Excel
  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pracovní doba 37,5h
  • Mobil, notebook a možnost i firemního auta
  • Občasný Home Office
  • Stravenkový paušál
  • Sodexo Pass
  • Prostor pro vlastní kreativitu a inovace

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.