MANUFACTURING ENGINEER (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte praxi z výrobního prostředí, víte jak fungují procesy? Pracujete samostatně a baví vás Line balance? Mluvíte anglicky? Pošlete nám životopis na pozici MANUFACTURING ENGINEER (35-45.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Správa dat (Line balance)
  • Analýzy procesů a změny
  • Kaizen, kontrolní činnost, zavádění opatření
  • Reporting výsledků a úspor
  • Zlepšování podmínek BOZP, kvality, produktivity a efektivity

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace) - PODMÍNKOU
  • Český jazyk podmínkou (denní komunikace)
  • Praxi z výrobního prostředí
  • MS Excel (pokročilá úroveň)
  • Znalost kalkulací, analýz
  • Pečlivost, samostatnost, logické, analytické a technické myšlení

Co nabízíme?

  • Moderní výrobní prostřední a technologie
  • Možnost home office a pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné tarify a možnost nákupu auta se slevou
  • Dotované stravování, příspěvky na připojištění, kino, divadlo, fit centrum atd.
  • Lokalitu: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.