INŽENÝR KVALITY DODAVATELŮ (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Máte technické vzdělání a zkušenosti v oblasti kvality? Hovoříte anglickým na komunikativní úrovni? Jste dynamický člověk, který hledá novou příležitost k seberealizaci? Pak hledáme právě Vás! Stabilní nadnárodní společnost orientovaná na strojírenství hledá nové kolegy na pozici: INŽENÝR KVALITY DODAVATELŮ (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Prosazování kvalitativních požadavků firmy u dodavatelů
  • Analýza dodavatelských reklamací
  • Hodnocení dodavatelů, provádění auditů
  • Správná implementace nástrojů řízení kvality u dodavatelů,
  • Školení pracovníků v oblasti kvality
  • Rozvoj systému kvality

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici
  • Podmínkou komunikativní znalost angličtiny
  • Výhodou znalost oblasti automotive
  • Znalost norem kvality

Co nabízíme?

  • Zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré platové ohodnocení + bonusy
  • Dovolená navíc, 13. plat
  • Firemní benefity
  • Možnost osobního rozvoje

  • Lokalitu: Podbořany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.