SEŘIZOVAČ A STRÁŽCE VÝROBNÍHO PLÁNU (28-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Nemáš rád stereotyp? Chceš zajímavou a rozmanitou práci? Nevadí ti pracovat ve směnném provozu a rád budeš předávat své znalosti i svým kolegům? Právě tebe hledáme! SEŘIZOVAČ A STRÁŽCE VÝROBNÍHO PLÁNU (28-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění plynulé výroby a plnění plánu, spolu s mistrem
  • Výměna a pravidelná údržba vstřikovacích forem
  • Nastavování parametrů vstřikolisů
  • Zaučování operátorů

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Parťáka, který se chce rozvíjet a učit nové věci
  • Týpka, co nemá rád stereotyp a uvítá rozmanitou práci
  • Odvahu předávat své znalosti ostatním

Co nabízíme?

  • Za svou práci dostaneš včas a dobře zaplaceno
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Výhodné volání Vodafone
  • Bonusy za výsledek

  • Místo výkonu práce: Liberecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.