KONTROLOR VÝSTUPNÍ KVALITY (28-32.000 Kč)

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Bylo by pro vás zajímavé kontrolovat kvalitu výrobků a posuzovat, zda může opustit brány výroby? Jste pečlivá osobnost, která se ráda přiučí novým věcem a nevadí vám práce na 12cky? Pak neváhejte ani chvíli a zašlete nám svůj strukturovaný životopis! Mezinárodní firma na Liberecku se zaměřením na průmyslovou výrobu hledá do svého kolektivu parťáka na pozici: KONTROLOR VÝSTUPNÍ KVALITY (28-32.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Výstupní kontrola dílů
  • Posuzování odchylek
  • Práce s měřícími přístroji
  • Povolení dílů k přepravě

Co požadujeme?

  • Praxi v oblasti výstupní kvality
  • Ochotu práce na 12cky
  • Spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Bonusy za odvedenou práci
  • Svozový autobus z centra Liberce přímo na místo

  • Místo výkonu práce: Český Dub

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.