TECHNICKÁ PODPORA ENGINEERINGU (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte technické vzdělání? Dorozumíte se anglicky nebo německy a chcete pracovat pro rozvíjející společnost, která si cení svých zaměstnanců? Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis hned teď! Mezinárodní stabilní společnost hledá do svého týmu kolegy na pozici: TECHNICKÁ PODPORA ENGINEERINGU (30-40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • vyhledávání a zpracování technických informací
  • příprava projektů a kalkulace
  • analýza rizik
  • jednání napříč celou společností (i zahraniční pobočky)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru nebo praxi na technických pozicích (plánovač, technolog, konstruktér)
  • zkušenosti z výrobní společnosti
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • samostatnost a vynalézavost
  • člověka s chutí vylepšovat administrativní stránku
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • kariérní postup
  • možnost cestování
  • přátelský kolektiv
  • férové jednání
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenky
  • příspěvěk na dopravu
  • 5 týdnu dovolené

  • lokalitu: Kadaň