OPERÁTOR NC SOUSTRUHU - AŽ 30.000 KČ

Neaktivní nabídka

29000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte praxi s těžkým obráběním a umíte i programovat? Dorozumíte se německy a chtěli byste pracovat na dvě směny? Pokud jste odpověděli ANO, pak mi pošlete svůj životopis a já se Vám ozvu! Do výrobní firmy právě hledáme šikovné kolegy na pozici OPERÁTOR NC SOUSTRUHU - AŽ 30.000 KČ

Pracovní náplň

  • Práce na soustruhu VDF 250, operační systém Philips
  • DIN programování
  • Obrábění odlitků a svárků pro výrobu brzd a spřáhel

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru výhodou
  • Praxe s těžkým obráběním
  • Znalost DIN programování
  • Pokud budete umět německy, bude to velké plus!
  • Ochota pracovat na 2 směny R/O

Co nabízíme?

  • Plat až 30.000 Kč
  • Pololetní odměny
  • Práce na dvě směny - R/O
  • Zkrácená pracovní doba 7,5h/denně
  • 28 dní volna
  • Dotované stravování
  • Flexi pass karta - příspěvky na volnočasové aktivity
  • Možnost využití firemní chaty na Šumavě
  • Místo výkonu práce: Plzeň