PROCESNÍ INŽENÝR – PLASTY s AJ

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Procesní inženýři, technologové. Chcete se podílet na rozjezdu nové výroby? Nyní máte možnost uplatnit své zkušenosti a vnést do projektu svou osobní invenci. Neváhejte se zasláním životopisu!

Pracovní náplň

    Výrobní společnost hledá pro doplnění specializovaných pracovníků ve výrobě a vývoji vhodné uchazeče na pozici

    Náplň práce:

  • Samostatné vedení projektů - zpracování plastů
  • Podíl na zavádění nových produktů do sériové výroby
  • Úprava materiálových toků, kalkulace výrobních kapacit
  • Kontrola výrobních procesů a návrhy optimalizace
  • Validace nových produktů
  • Reportování, normování času a práce
  • Analýza kořenových příčin

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru, procesní inženýrstí zpracování hmot, strojírenství
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Komunikativní AJ podmínkou
  • Orientace na výsledek a schopnost řešit problémy

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Samostatná motivující práce
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající ohodnocení

    Práce na Olomoucku
    Nástup dle dohody