VEDOUCÍ LAKOVNY - MISTR 45.000 KČ

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte praxi s mokrým lakováním a už jste někdy vedli tým kolegů? Disponujete skvělými organizačními schopnostmi, komunikace s lidmi Vám nedělá potíže a jste přirozeně autoritativní? Pokud k tomu všemu ještě umíte na počítači a aktuálně sháníte novou pracovní příležitost, pošlete mi svůj životopis a já se Vám ozvu! Pro tým zkušených lakýrníků právě hledáme VEDOUCÍHO LAKOVNY - MISTRA 45.000 KČ!

Pracovní náplň

  • Zajištění plynulého chodu výroby
  • Zodpovědnost za bezpečnost na pracovišti
  • Vedení kolektivu, motivace podřízených a vytváření podmínek pro jejich rozvoj
  • Zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci
  • Zajištění kompletní povrchové úpravy vozů dle norem a požadavků

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru, případně SOU v oboru lakýrník a praxí
  • Praxe s mokrým lakováním
  • Zkušenosti s vedením výrobního kolektivu
  • Organizační schopnosti
  • Komunikační dovednosti
  • Časová flexibilita
  • Znalost práce na PC
  • Práce na dvě směny R/O

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 45.000 Kč
  • Stabilizační příplatek 5.000 Kč měsíčně
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc
  • Příspěvky na penzijko
  • Možnost naučit se cizí jazyk
  • Zvýhodněné stravování ve vlastní kantýně
  • Multisport karta - příspěvek na volnočasové aktivity
  • Lístky na sportovní utkání a další
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.