REFERENT DO NÁKUPU (OD 35000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Kdo rád nakupuje a rozumí si s papíry a rád by si polepšil v oboru nákupu, tak tu máme pozici právě pro Vás! Hledáme posilu - referenta nákupu. Pošlete mi aktuální životopis a ozvu se zpět!

Pracovní náplň

  • nakupování náhradních dílů
  • administrativa - objednávky, kontrola dodacích listů a pod.
  • práce s výkresovou dokumentací – nutná orientace
  • komunikace s dodavateli
  • rozsáhlá komunikace všemi odděleními

Co požadujeme?

  • min SŠ technický obor
  • technicky zdatný člověk
  • praxe na podobné pozici v nákupu min 1 rok
  • výborná orientace ve výkresové dokumentaci
  • AJ – stačí úroveň B1 (budete psát a občas telefonovat, musíte si umět přečíst email, žádné prezentování nebo dlouhé cally od toho mají strategického nákupčího)
  • znalost práce s PC, výhodou znalost IS SAP
  • juniorštější pozice

Co nabízíme?

  • mzda dle vašich dosavadních zkušeností
  • 25 dní volna
  • práce v oblasti nákupu – pružná pracovní doba (lze i zkrácený úvazek)
  • osobnostní bonusy (docházkový, výkonnostní, a další)
  • různé odměny
  • propracovaný adaptační systém
  • příplatek na penzijko, stravování
  • dny volna nad rámec ZP
  • různá odborná školení
  • kariérní postup
  • místo výkonu Ústecko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.