ZÁMEČNÍK NA JEDNU SMĚNU (26-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti jako zámečník ve výrobě nebo ukončené vzdělání v oboru zámečník? Chcete pracovat od pondělí do pátku jen na ranní směnu? Máte zkušenosti s hliníkem? Chcete pracovat pro stabilní společnost s mezinárodním působením? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní stavebně-výrobní společnost hledá posilu do výroby na pozici: ZÁMEČNÍK NA JEDNU SMĚNU (26-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • výroba hliníkových prvků dle zakázek
  • montáž jednotlivých komponentů
  • práce s výrobními stroji a ručním nářadím
  • kontrola kvality a práce s měřícími přístroji

Co požadujeme?

  • min. výuční list v oboru zámečník výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 3 dny sick days
  • Práci na 1 směnu po-pá
  • Placené přesčasy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Multisport kartu

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!