PROCESNÍ INŽENÝR (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Máte zkušenosti z pozice procesního inženýra? Vyznáte se v technologiích svařování ocelových a hliníkových konstrukcí? Chcete se podílet na vývoji? Pošlete nám životopis i v anglické verzi na pozici PROCESNÍ INŽENÝR (45-60.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za správné nastavení postupů svařování
  • Komunikace s dodavateli
  • Tvorba návodek
  • Nastavení kritérií pro kontrolu vstupních dílů
  • Kontrola kompletace a montáží
  • Spolupráce s vývojovým oddělením

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Praxi 3-5 let na obdobné pozici
  • Znalost technologií TIG/MIG sváření
  • Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Spolupráci na nových projektech
  • Dovolenou navíc, pružnou pracovní dobu
  • Bonusy
  • Příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, kafeterii
  • Lokalitu: Podbořany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.