SUPERVISOR VÝROBY (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Hledáte pozici vedení výroby? Máte praxi s vedením týmu ve výrobní společnosti, s řízením, motivováním a koordinací lidí? Máte angličtinu na pokročilé úrovni? Pošlete nám životopis i v anglické verzi na pozici SUPERVISOR VÝROBY (50-70.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Koordinace a zajištění plynulé výroby
  • Plnění cílů, efektivita, zlepšování procesů, pánování
  • Kontrola dodržování procesů a norem kvality
  • Prevence rizik, řešení technických výrobních problémů
  • Komunikace se zákazníky
  • Vedení, motivace týmu až 50 lidí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Min. 3 roky praxe s vedením týmu na obdobné pozici
  • Znalost výrobních procesů (lepení, svařování, kompletování, kovové konstrukce)
  • Zkušenosti s Identifikací rizik, prevencí, optimalizací, plánováním
  • Znalost ISO 9001, IATF 16949
  • Orientaci na zákazníka

Co nabízíme?

  • Moderní technologie a pracovní prostředí
  • Nové projekty
  • Bonusy
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvky na dopravu, penzijní připojištění
  • Lokalitu: Podbořany