ŠIKULA MONTÉR - PLAT A ZAJÍMAVÉ BENEFITY

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-sever

Hledáme kolegy do super týmu operátorů. Pokud umíš používat nářadí a neuženeš si s ním bebino, ale dokážeš přimontovat, co bude třeba na místa, kde to bude sedět a lícovat, máš chuť do práce a notnou dávku dobré nálady, rádi tě uvítáme v našich řadách. Zašli mi životopis nebo zavolej a můžeš začít.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš kouzlit s nářadím a výsledek musí fungovat
  • Bavit se budeš montáží dveřních systémů, jinak by do mašin za jízdy fučelo
  • Montuješ zámky, prahy a další serepetičky
  • A odkroutíš to jenom na jedné šichtě - bomba

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor jaksi neřešíme
  • Důležitá je praxe na podobné pozici nebo jen chuť makat
  • Pokud umíš jet podle technické dokumentace dostaneš pochvalu
  • Znalost a používání klasického i pneumatického nářadí nutnost
  • Práce na PC - ale hry nehrajem
  • Šikovné ruce, bystrou hlavu, dobrou náladu a chuť učit se a být lepší

Co nabízíme?

  • Pro začátek nástup 30 000 Kč - nebude to na dlouho
  • Zkrátíme ti pracovní dobu o půlhoďku
  • Dostaneš pololetně odměnu
  • Nemine tě 13.plat
  • Dotujeme ti dlabanec v naší vývařovně
  • Máš u nás schované 3 sickdays
  • Potřebuješ odpočinou? - Máš na to 25 dní
  • Nemáš kde odpočinout? - Máme chatu na Šumavě
  • Přispějeme ti na penzijko
  • Máme kurzy a školení, co tě zase trochu posunou
  • A kde budeš makat? - V Plzni

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.