HYDROGEN BUSINESS ANALYST

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Zajímá Tě oblast energetiky? Máš znalosti využití výroby vodíku nebo Tě tato oblast zajímá? Přijmi novou výzvu v nadnárodní energetické společnosti SOLEK GROUP! Staň se novou posilou týmu na pozici: HYDROGEN BUSINESS ANALYST

Pracovní náplň

  • Analýza a návrh řešení využití výroby vodíku
  • Vyhodnocování technologií na výrobu vodíku
  • Komplementární analýzy produktů - vodík/fotovoltaika
  • Vyhodnocování regulace “vodíkového” trhu
  • Reporting a ukládání dat

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Znalost energetického trhu
  • Pro-aktivní přístup k získávání vstupů
  • Technické a analytické myšlení
  • Aktivní komunikace v anglickém jazyce

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci a profesní růst
  • Práci v lukrativním dynamickém oboru
  • Práce v příjemném moderním prostředí pod vedením zkušených advokátů
  • Občerstvení na pracovišti, Multisport karta
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené

    Lokalita: Praha
    Datum nástupu: Dle dohody

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.