SEŘIZOVAČ JUNIOR - NÁSTUPNÍ BONUS!

Neaktivní nabídka

38000 - 40000 Kč

Máte praxi z výroby, případně vzdělání se strojírenským zaměřením? Slyšeli jste už někdy pojem 5S? Nevadí Vám dvousměnný provoz a "dvanáctky"? Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis nebo zavolejte a řekneme si víc! Do výrobní firmy nedaleko Brna hledáme kolegy na pozici SEŘIZOVAČ JUNIOR - NÁSTUPNÍ BONUS!

Pracovní náplň

  • Obsluha, servis a seřizování výrobních linek
  • Kontrola vyrobených kusů
  • Běžná kontrola a údržba svěřených strojů
  • Spolupráce s výrobním týmem
  • Dodržování 5S+1 standardů

Co požadujeme?

  • SOU, SŠ v technickém oboru nebo praxe ve výrobě
  • Technická zdatnost
  • Pečlivost
  • Ochota pracovat na 12h směny v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • Plat až 40.000 Kč
  • Nástupní bonus 30.000 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Bonus za produktivitu
  • Příplatky za přesčasy, státní svátky
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Dotované stravování
  • Další benefity
  • Pracoviště: Kuřim

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.