PERSONALISTA/PERSONALISTKA (od 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste člověk se zkušenostmi z interního HR a chcete se dál realizovat v mezinárodní společnosti? Hledáte samostatnou a pestrou práci s využitím anglického jazyka? Pak je tato nabídka určená právě Vám!!! Mezinárodní výrobní společnost působící na Vysočině hledá do svých řad zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: PERSONALISTA/PERSONALISTKA (od 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za HR procesy
  • realizace náboru - vedení VŘ, komunikace s personálními agenturami
  • podpora manažerů a zaměstnanců v souladu se zákoníkem práce
  • správa HR dokumentace (pracovní smlouvy, dodatky, ukončení PP)
  • příprava podkladů pro mzdové účetnictví
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oblasti HR - ve výrobní společnosti výhodou
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • znalost zákoníku práce a HR procesů
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • řidičský průkaz sk B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • dovolenou navíc
  • motivující finanční ohodnocení
  • bonusový systém
  • dotované závodní stravování
  • jazykové a další vzdělávací kurzy

  • místo výkonu práce: Břeclavsko