ROZPOČTÁŘ / PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s komplexní přípravou rozpočtů ve stavební společnosti? Máte zkušenosti se stavbami průmyslových a logistických staveb či obchodních center? Orientujete se v projektové dokumentaci? Chcete pracovat na zajímavých projektech a pohybovat se v mezinárodním prostředí? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní stavební společnost hledá posilu na pozici: ROZPOČTÁŘ / PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za přípravu a kontrolu rozpočtů
  • Práce s projektovou dokumentací
  • Účast na výběrových řízeních
  • Komunikace s ostatnímu členy týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost MS Office, AutoCAD
    Orientaci v cenách, materiálech a technologiích
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Orientace ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie dle hospodářského výsledku
  • Telefon, notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexi pass
  • Ubytování v místě stavby

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!