TECHNIK / NABÍDKÁŘ - ELEKTRO VN (45-60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás elektro obor? Orientujete se ve výkresech a technické dokumentaci? Umíte lidem kolem sebe poradit? Tak nám o sobě dejte co nejdříve vědět a pošlete nám svůj životopis! Firma působící v oblasti dodávek technologie vysokého napětí hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: TECHNIK / NABÍDKÁŘ - ELEKTRO VN (45-60.000 KČ)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky - technická podpora
  • Zpracovávání nabídek zákazníkům
  • Příprava technické dokumentace
  • Příprava nabídkových katalogů
  • Spolupráce při tvorbě a realizaci zákaznického školení
  • Práce ve firemním ERP

Co požadujeme?

  • Min. vyhláška 50/1978 §5
  • SŠ/VŠ v oblasti elektro nebo technického směru
  • Orientaciv technické dokumentaci, liniových schématech
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní)
  • Znalost práce na PC, MS OFFICE
  • Základní znalost AJ pro písemnou komunikaci

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pravidelné bonusy a prémie
  • Notebook, mobil
  • MULTISPORT karta
  • Příspěvek na penzijko
  • Školení v ČR, zahraničí a další odborný růst
  • Neformální prostředí
  • A mnohé další...

  • Nástup možný IHNED
  • Lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.