TECHNICKÁ KONTROLA I ABSOLVENT - 27 000 KČ + BENEFITY

Neaktivní nabídka

27000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš technické vzdělání nebo myšlení, seřídíš a nastavíš stroj levou zadní, technická dokumentace pro tebe není španělská vesnice a zmákneš mít všechno pod kontrolou? Jsi přesně TEN, koho hledáme, pošli mi svůj životopis a dáme ti možnost ve svých kvalitách růst!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Monitoring výrobního procesu
  • Nastavování a intruktáž k novým výrobním procesům
  • Seřizování, nastavování a údržba strojů
  • Detekování vadných kusů
  • Předcházení výrobě vadných kusů
  • Namátková kontrola kvality

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ technického směru výhodou
  • Analytické a technické myšlení
  • Znalost základních měřidel
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochota práce na 3 směny
  • Samostatnost a chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 27 000 Kč/ne na dlouho
  • Osobní ohodnocení a odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardně ohodnocená směnnost
  • Pololetní odměny
  • Příplatky za práci o víkendu
  • Dotovaná strava
  • Čisté a klimatizované prostředí
  • Možnost kariérního postupu
  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.