SMĚNOVÝ MISTR VÝROBY

Hledáte zaměstnání ve stabilní, mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s vedením lidí? Chcete také profesně růst? Potom čtěte dál! Úspěšná výrobní společnost rozšiřuje svůj tým o zkušeného kolegu na pozici SMĚNOVÝ MISTR VÝROBY

Pracovní náplň

  • řízení týmu pracovníků na směně
  • zodpovědnost za dosažené výsledky
  • kontrola produktivity práce
  • zodpovědnost za dodržování BOZP
  • zodpovědnost za dodržování výrobního plánu
  • komunikace s vedením a s oddělením kvality

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • uživatelská znalost práce na PC
  • komunikační a organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné zahranční společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • množství firemních benefitů a karierního růstu
  • 5 dnů sick days
  • nástup ihned nebo dohodou

  • místo výkonu práce: Hodonínsko