ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO (od 30.000)

Neaktivní nabídka

od 30300 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Hledáte práci v elektro-údržbě strojů a zařízení ve výrobní společnosti a nevadí vám práce v 3směnném provozu? Máte platnou vyhlášku 50/78 Sb. §5? Pošlete nám životopis na pozici ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO (od 30.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Opravy strojů a zařízení
  • Seřizování strojů a zařízení
  • Plánování preventivní a periodické údržby
  • Dodržování plánu údržby

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektro
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb. §5 a výše
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • Znalost řídících systémů (MaR výhodou)
  • Základní znalost technické dokumentace

Co nabízíme?

  • Moderní nadnárodní výrobní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Příspěvky na připojištění, rehabilitace aj.
  • Lokalitu: Lovosice