PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO AUTOMOTIVE (70-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Baví Vás rozmanitost automotive odvětví a máte již zkušenosti s rozjezdem nových projektů? Rádi byste rozšířili své obzory a předvedli, co ve Vás opravdu je? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naším novým PROJEKTOVÝM MANAŽEREM PRO AUTOMOTIVE (70-100.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za nové projekty
  • Zodpovědnost za dokumentaci k projektu
  • Analýzy a reporting
  • Sledování nákladovosti
  • Sledování časového harmonogramu

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Automotive zkušenost
  • Komunikativní angličtina

Co nabízíme?

  • Více než 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na dojíždění

  • Místo výkonu práce: Nová Hospoda - Bor