JUNIOR SALES MANAGER WITH ENG (35 - 38.000 Kč fix + provize)

Neaktivní nabídka

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte ve svém životopise uvedenou zkušenost s prodejem produktů ve strojírenství, VŠ vzdělání a pokročilou znalost angličtiny? Pak jej použijte jako vstupenku do výběrového řízení na pozici, kterou obsazujeme pro špičkovou výrobní strojírenskou společnost na Plzeňsku. Hledáme super parťáka s obhodním duchem do našeho týmu: JUNIOR SALES MANAGER WITH ENG (35 - 38.000 Kč fix + provize)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů pro obchodní jednání
  • Komunikace se stávajícími zákazníky na již probíhajících zakázkách
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Cenové vyjednávání, tvorba nabídek, kalkulace, příprava smluv
  • Kooperace s obchodním i technickým týmem
  • Reporting vedení

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání (technický směr výhodou!)
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem - denní využití
  • Praxi z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • Technický background
  • Dobrou znalost MS Office
  • Reprezentativní vystupování, zodpovědnost a zápal pro obchod
  • Ochotu cestovat na občasné zahraniční cesty
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci se špičkovými technologiemi + moderní pracovní protředí
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: Plzeň